На професійну та особистісну формацію в рамках Літньої школи у Святоуспенській Унівській Лаврі вкотре збираються освітяни: вчителі шкіл та вихователі дошкільних закладів.
Інтенсивна програма школи кожного року має три важливі цілі:
– професійне зростання;
– особистісний розвиток;
– духовна формація.
“Лідери освітніх інновацій” – сертифікована програма, розроблена спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ЛОІППО. Кожен учасник цієї програми отримає сертифікат про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.
Зростання у компетенціях і професійній майстерності одне з найважливіших завдань вчителя, що сприяє постійному покращенню учнівських досягнень. На Літній школі інноваційне навчання представлять методисти, у яких багатий практичний досвід і, одночасно, глибокі знання засад сучасної педагогіки.
Важливим навиком у роботі з людьми, а особливо з учнями, з підлітками, є вміння вирішувати складні ситуації, бути стресостійким, знати і вміти віднаходити внутрішні ресурси. Ці вміння учасники школи опрацьовують на тренінгах з психологами, коучами.
Зоною росту вчителя є богословський предмет на програмі, який відкриває для слухачів глибину Божого Слова в Біблії, віднайдення Його актуальності для нас, віднайдення себе, своїх прагнень та недоліків у постатях давнини. Одночасно для духовної формації діє «прихована програма», зумовлена перебуванням у відпустовому молитовному місці.
Особливий шарм вносять вечірні інтеграційні зустрічі, які сприяють налагодженню дружніх стосунків, прийняття, розуміння цінності себе в спільноті та один для одного.
Програма Літньої школи в Уневі:
“Методика проведення інтерактивних вправ на етапі введення нового метеріалу” – Наталя Древняк-Сарабун, вчитель – методист, учасник робочої групи НУШ
“Екскурсія як навчальний метод” – Наталя Древняк- Сарабун
“Формувальне оцінювання” – Мирослава Товкало, заступник директора з науково-педагогічної роботи, викладач кафедри освітньої політики, кандидат філологічних наук, доцент
“Жіночі постаті в Біблії” – Галина Теслюк, старший викладач кафедри біблійних наук Філософсько-богословського факультету УКУ, кандидат наук з богослов’я.
“Полагодження конфліктів. Стресманеджмент. Емоційна компетентність” – Ірина Матійків, практичний психолог, доцент кафедри освіти дорослих НПУ ім. М. П. Драгоманова, кандидат психологічних наук, старший дослідник.
“Засади формування здорового способу життя. Перша медична допомога в школі” – Олександра Палагіцька, викладач – методист ЛІНЛМ ім. А. Крупинського, м. Львів
“Виховні компетенції педагога згідно запобіжної системи отця Боско” – о. Петро Майба, магістр християнської педагогіки, голова ГС “Католицька освіта”
“Вступ до освітньої політики. Формація педагогів НУШ” – с. Георгія Припутницька, директор Освітньо-методичного центру ім. Ю. Дзеровича, магістр екуменічних наук, ліцензіат богослов’я.
Теми методичних тренінгів для вихователів дошкілля: “Навчальне середовище”, “Ранкова зустріч”, “Гра. Ляльковий театр” , “Творче писання, розповідання, виготовлення книжечок” – Олеся Пасічник, методист дошкільної освіти, Марта Мадич, методист, практичний психолог.
У програмі також цікаві ранкові зустрічі, майстер – класи та ділення досвідом.
Розмір групи – 25 осіб
Вартість – 4000 грн (навчання, проживання, триразове харчування)
Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAJP38OefvcLdNvYuQYg9hcaciJU_1j9H4eXd5RhEMY-hU5A/viewform
Або за телефоном 067 254 0125